Для тих, хто повинен провести час у дорозі

Не забувайте, що в дорозі треба пити не менше 1-2 літрів рідини на добу, тому що організм зневоднюється в умовах стресу швидше, ніж звичайно (адже поїздка-це міні стрес). Це може бути мінеральна вода без газу або чай. Кава та соки можна вживати в невеликих кількостях, оскільки вони посилюють перистальтику шлунку та діурез (виділення сечі), що може викликати у вас певний дискомфорт.

Не рекомендується брати з собою в дорогу продукти,що швидко псуються або купувати продукти сумнівного походження з рук. Якщо все таки ви і плануєте прийом їжі у дорозі, то краще віддати перевагу відварним м’яса, курки, картоплі, яєць. Обов’язково візьміть з собою фрукти (яблуко, банан) або невелика кількість солодощів (сухофрукти, сухе печиво, шоколад). Адже якщо не вдасться поїсти, ви можете перекусити ними і брак глюкози буде компенсовано.

Для тих хто регулярно приймає ліки, ми радимо завжди мати “свої” препарати при собі. Для тих, хто збирається в дорогу, бажано взяти з собою таблетки активованого вугілля, “Мезим” – для поліпшення травлення, “Смекту” – при перших симптомах діареї. Важливо не забути вологі серветки – адже ними можна освіжити руки перед їжею!

Будьте здорові!

Центр “Доктор Мельник”
Мельник Олена Олександрівна.
Лікар, іридодіагност, фітотерапевт, дієтолог.

Меню