Про нас

Шановні пані та панове!
На сьогоднішній день ритм життя вимагає міцного здоров’я та високої працездатності. Стало модно – бути здоровим. Власне тому, важлива профілактика та попередження захворювань, а не лікування наслідків. Хімічні препарати та вакцини, які набули домінуючого застосування у наш час, мають велику кількість побічних ефектів, серед яких алергії, розлади шлунково-кишкового тракту, медикаментозна хвороба та інші. Саме тому, все більше лікарів та пацієнтів звертаються до натуральних методів обстеження та оздоровлення організму.
Центр “Доктор Мельник” орієнтований на природній підхід до вирішення проблем із здоров’ям та профілактики захворювань.

В нашому центрі Вас зустрінуть висококваліфіковані фахівці, з вищою медичною освітою, які володіють методиками пульсової та іридодіагностики

Досвідчений іридолог розповість Вам про стан усіх систем Вашого організму, а також запропонує індивідуальну оздоровчу програму. За допомогою іридодіагностики також проводиться контроль та призначається корекція схеми лікування при подальших візитах.

Можливе індивідуальне призначення апіпродуктів (пилку, маточного молочка), глинолікування (зелена глина), літотерапія (вода із використанням кремнію). Усі препарати дозволені для використання Фармкомітетом України та їх можна придбати в аптечній мережі України.

Як правило, ми пропонуємо внести корективи в харчування, підібравши індивідуальну дієту, можемо порекомендувати певний комплекс вправ чи процедур, які наші пацієнти без проблем, самотужки, зможуть виконувати в домашніх умовах. Ви зможете проконсультуватися з фітотерапевтом та дієтологом з приводу вживання призначеного лікування, а також по всіх питаннях, що Вас зацікавлять у рамках призначень.

Наша работа направлена на відновлення внутрішніх сил організму, підняття та підтримку імунітету (опірності організму до різних хвороб), а також профілактику можливих патологій або ускладнень після перенесених захворювань, підтримку власних захисних та адаптивних можливостей організму. У випадку необхідності наші співробітники можуть порекомендувати або направити на консультацію до інших спеціалістів.

У нас є досвід лікування і оздоровлення пацієнтів з такими захворюваннями:
– серцево-судинної системи;
– шлунково-кишкового тракту;
– ендокринної системи (щитовидної, підшлункової та інш.залоз);
– жіночої репродуктивної системи (запалення, кисти, фіброматозний стан);
– чоловічої репродуктивної системи (простатит);
– нирок та сечостатевих шляхів;
– алергії та інші системні захворювання;

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта та високий професіоналізм персоналу.

Меню