Фітотерапія

Фітотерапія – наука про профілактику та лікування хвороб за допомогою лікарських рослин.

З давніх давен люди знали про цілющі властивості рослин та вміло їх застосовували для лікування та профілактики різноманітних захворювань. Сьогодні ми пропонуємо фітотерапевтичні препарати — індивідуально підібрані збори з лікарських трав, настойки,бальзами або чаї.

Рослини – найдавніша сировина для виготовлення ліків. До середини минулого століття ліки виготовлені із рослин становили 70-80% усіх медикаментів. Сьогодні третину лікувальних препаратів виготовляють із рослинної сировини. Із лікарських рослин готують відвари, настої, чаї, настоянки, екстракти, порошки, мазі. В своєму арсеналі ми використовуємо найсучасніші розробки українського фармацевтичного ринку, а також маємо свої ексклюзивні рецепти, перевірені часом.

Ліки рослинного походження мають ряд переваг в порівнянні із синтетичними препаратами:
1. Рослини є природними ліками, діють мякіше, але в той же час ефективність лікування є більш стійкий та пролонгорований;
2. Мають меншу токсичність, швидше виводяться із організму;
3. Спектр використання дуже широкий – одна й та ж рослина може використовуватися при різних захворюваннях;
4. Трави, завдяки вмісту різних за своїм хімічним складом та дією речовин, можуть допомогти вилікувати декілька симптомів у одного й того ж пациєнта;
5. Часто рослини не мають алергічної дії (за виключенням підвищеної індивідуальної чутливості);
6. Можуть використовуватися для профілактики різноманітних патологій.
7. Трави відмінно сумісні із іншими методами лікування – гомеопатією, дієтичним харчуванням, апітерапією, глинотерапєю, аромотерапією, грязе- та водолкуванням, масажами, фізичними вправами, а також , із хімічними та синтетичними препаратами. Доведена ефективність призначення фітопрепаратів також при проходженні курсів хіміо- та променевої терапии.

Схеми лікування, трави або препарати из них підбираються для кожного пациєнта індивідуально з урахуванням стану всього організму після комплексної іридодіагностики.

Меню