Іридодіагностика

Іридодіагностика – діагностика захворювань по видозміні форми, структури, кольору та рухливості райдужной оболонки ока (від грецького “iris” – “райдужка”).

Досвідчений іридолог розповість Вам про стан усіх систем Вашого організму, а також запропонує індивідуальну оздоровчу програму. За допомогою іридодіагностики також проводиться контроль та призначається корекція схеми лікування при подальших візитах.

Дана методика має свої переваги:
1. Швидко – всього за 5 хвилин проводиться огляд і на протязі 30 хвилин отримуєте повну картину Вашого здоров’я, стану всіх систем і патологій – діагноз.
2. Безболісно – не потребує болючою здачі аналізів або інших маніпуляціях.
3.Заощаджує Ваш час – все в одному місці – Ви отримуєте діагностику, рекомендації та схему лікування. Не треба ходити по різних фахівців, поліклінікам та лабораторіям, стояти в чергах і тижнями чекати аналізів.
4. Об’єктивно – достовірність постановки діагнозу становить 98% – науково доведено, можна підтвердити іншими дослідженнями (але тільки правильно проведеними!).
5. Медична методика – визнана ще у 18 сторіччі, а нині іридодіагностику вивчають в медінституті всі лікарі (на 3 курсі «Нервові хвороби», в розділі «Діагностика»).
6. Комфортність – не доставляє дискомфорту, не вимагає спеціальної підготовки пацієнта, можна в лінзах, в будь-який час доби. Не треба роздягатися і огляд не пов’язаний з прийомом їжі.
7. Об’ємність – виявлення причин того чи іншого захворювання, виявлення спадкових дефектів органів і систем, що дає можливість діагностування патологій на ранніх етапах.
8. Унікальність – тільки у нас Ви отримаєте діагностику з поясненнями, консультацію і схему лікування, психологічну підтримку, рекомендації по харчуванню та відповіді на всі питання.
9. Ексклюзивність – до недавнього часу ця методика була привілеєм лише вузького кола людей, які могли собі дозволити бути здоровими.

Як проводиться огляд?
Огляд проводиться за допомогою лупи та пристрою ЩЛ-2Б (щілинна лампа для офтальмологів), що дає пряме фокальне освітлення поверхні ока розсіяним пучком світла і є безпечним для людини.

Ми використовуємо два методи:
1. Метод іридобіомікроскопії – огляд райдужної оболонки та запам’ятовування картинки.
2. Метод іридографії – фотографування – для демонстрації самим пацієнтам та спостереження в динаміці.

Обидва методи займають на більше 5 хвилин.

Меню