Корекція ваги

Ви вирішили схуднути. А може поправитися. Спочатку треба знати, чи потрібно це Вашому організму, не шкідливо це буде для Вашого здоров’я?

Можливо, Ваші зайві кілограми є наслідком переїдання і неправильного харчування. А може наслідком внутрішніх захворювань або порушенням обміну речовин.
У випадку зі скиданням ваги дуже важливий правильно підібраний раціон харчування, скоригований калораж (але не менше ніж 1500 ккал! на день). Ви повинні отримувати весь спектр необхідних поживних речовин – білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів, а також харчових волокон, клітковини і рідини.
Якщо Ви хочете, щоб схуднення проходило інтенсивніше, треба більше рухатися, а не морити себе всілякими дієтами або ковтати диво-пігулки.

Саме тому, ми пропонуємо проконсультуватися у нас.
Консультація дієтолога – розробка індивідуальної програми харчування, рекомендації щодо вживання продуктів, підбір приблизного раціону і блюд. Основою для рекомендацій є стан здоров’я пацієнта, яке базується на даних іридодіагностики – діагностики стану органів і систем по райдужній оболонці ока. Враховується як стан здоров’я, так і індивідуальні особливості, побажання клієнта, спосіб життя і поставлені цілі (наприклад: схуднути, скинути зайву вагу або набрати, підготуватися до вагітності або оздоровитися, підкріпитися після важкої хвороби або зміцнити сили після стресової ситуації, хвороби та ін ).
Ми пропонуємо на бланку індивідуальний список рекомендованих продуктів харчування, а також, що слід вилучити або обмежити в раціоні. Окремо видається запропонований раціон і страви.

Презентуємо Вам новий для України – метод PronoKal®, який ми починаємо активно використовувати у нашій діяльності.

Лікарі нашого центру пройшли навчання і отримали дозвільні документи для впровадження в нашу практику.

Тепер наші пацієнти отримали ще одну можливість поліпшити своє самопочуття, підвищити імунітет і скинути зайву вагу.

Це безпечна і ефективна програма зниження ваги під наглядом лікаря.

Метод PronoKal® дає можливість пацієнтам досягти бажаної ваги і підтримувати його в нормі, навчившись правильно харчуватися.

Детальніше читайте на сайті pronokal.com

Меню