Реабілітація

Реабілітація – комплекс заходів медико-біологічної дії на організм людини з метою відновлення його фізичних або психофізіологічних функцій, порушених травмою, хворобою або шкідливими умовами праці.
Фізична реабілітація – відновлення нормального функціонування органів та систем – досягається індивідуальним підбором режиму харчування, відпочинку та виконанням певних фізичних вправ чи процедур, які наші пацієнти без проблем, самотужки, зможуть виконувати в домашніх умовах .

Крім того індивідуально підбираються препарати рослинного походження – настої, чаї, настоянки або бальзами – для відновлення сил організму, підняття імунітету, покращення роботи органів або систем, а також, по можливості, їх втрачених функцій. Найчастіше ми маємо справу із серцево-судинними захворюваннями (інфаркт, інсульт, гіпертонічні та судинні кризи та ін.).

Особливе місце займає реабілітація після перенесених операцій. Коли пацієнта вже виписали додому, на амбулаторне лікування, дуже важливо продовжити розпочате лікування – можна замінити хімічні препарати на натуральні, що дозволить організму швидше відновити уражені ділянки, загоїти рани, підняти сили та повернутися по можливості до повноцінного життя.

Часто пацієнти звертаються після планових операцій (наприклад – апендициту, гриж, кист, фіброміом, аденом, катаракти та ін.). У нас також є досвід оздоровлення пацієнтів онкологічного профілю. Призначення препаратів натурального походження, зокрема фітопрепаратів, сприяє швидшому відновленню сил після оперативного втручання або курсів хіміотерапії, а в синтезі із ним дає кращі та швидші результати.
Психічна, емоційна, соціальна реабілітації також є необхідні для повернення до нормального життя, тому ми можемо порекомендувати шляхи до їх реалізації. Це може включати в себе направлення до інших спеціалістів, рекомендована література, або особисті бесіди.

Меню