Жіноча репродуктивна система

Захворювання жіночої сфери можуть виникати внаслідок гормональних порушень, бути запальними або результатом хронічних захворювань інших органів. Фітотерапія має колосальне значення в лікуванні таких захворювань, так як діє м’яко, прибирає не тільки симптоми, а й причину хвороб, покращує стан нервової системи і значно підвищує якість життя, повертає надію на материнство.

Ми лікуємо саму пацієнтку, а не просто захворювання. Всі препарати рослинного походження – збори, бальзами, чаї, свічки гінекологічні, настойки, а також прийом вітамінів і навіть харчування підбирається індивідуально кожній, з урахуванням інших проблем і слабкостей організму. При підборі фітотерапевтичних препаратів враховуються багато аспектів – спосіб життя, вік, соціальна активність, традиції сім’ї і звичайно ж, особисті побажання клієнтки

Застосовуються такі трави:
1. Настоянка калгану (перстач прямостоячий) по 15-20 кап. приймають 3-4 рази на день при болісних менструаціях.
2. Лапчатка гусяча, пастуша сумка – настій призначається часто при маткових кровотечах.
3. Часто призначаються трави – меліса, м’ята, календула, рута, будра, шавлія, омела, сухоцвіт, чистотіл, ламінарія, бузина та багато інших.

Часто нормальний перебіг клімактеричного періоду ускладнюється так званим клімактеричним синдромом. Клімактеричний синдром проявляється вегетативними, нейроендокринними, обмінними та психоемоційними порушеннями на тлі загальних і місцевих змін, що відбуваються в організмі жінки.

Зазвичай жінки скаржаться на приливи до голови, верхньої частини тулуба, що супроводжуються пітливістю, запамороченням, прискореним серцебиттям, стомлюваністю, загальною слабкістю. Хворих також турбує розлад сну, підвищена емоційна лабільність, біль в суглобах, свербіння вульви та інші розлади.

Лікування натуральними препаратами, в першу чергу фітотерапевтичними, при клімактеричному синдромі буде ефективно при будь-яких ступенях перебігу захворювання. Крім того, ми рекомендуємо дієтичний і гігієнічний режими, полівітаміни, заспокійливі засоби, фізіотерапію та лікувальну фізкультуру.

Меню